Night Orient Cocktails Ochutnávkový Set

Neohodnotené
€35,99 / balenie €31,30 bez DPH
Skladem

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie predstavuje chute najznámejších  koktejlov v nealkoholickej forme z rady Night Orient Cocktails: Spritz, Hugo, Mojito, Caipirinhu, Margaritu a Piňa Coladu.

Night Orient Cocktail Spritz

Hovorí sa, že pôvodný Spritz bol vytvoreny rakúskými vojakmi, ktorí si mysleli, že talianske vína majú viac alkoholu, než tie ich. Naša nealkoholická verzia Spritzu ponúka podobnosť horkosti a chuti ako pôvodný recept na báze alkoholu. Užite si dobre chladený mocktail s priateľmi alebo rodinou!

Night Orient Cocktail Hugo 

Kombináciou šumivého vína, bazového kvetu, perlivej vody a lístkov mäty sme vytvorili nealkoholickú verziu obľúbeného letného koktejlu Hugo.

Night Orient Mojito

Najpopulárnejší koktejl tejto doby Mojito je pôvodne tradiční koktejl z Kuby založený na rume, sóde, limetke a čerstvých lístkoch mäty. 

Night Orient Caipirinha

Vytvorte si brazílsku atmosféru vo vašej obývačke popíjaním našej nealkoholicej Caïpirinhy. Vďaka šťave z limetky a niekoľkým kockám ľadu vás Night Orient Caïpirinha pre svoju sviežu a jemnú chuť uvedie do dovolenkovej nálady.

Night Orient Margarita

Margarita je koktejl obľúbený po celom svete. Existuje mnoho variácií na jeho pôvodný recept, ale my rešpektujeme tradície a tak ponúkame koktejl s autentickou silnou chuťou.

Night Orient Piňa Colada

Celosvetovo hojne miešaný koktejl s exotickou chuťou ananásu a kokosu pochádzajúci z Portorika. Vyplavte sa na pirátsku plavbu starým Portorikom s nealkoholickým koktejlom Night Orient.

Night Orient je držiteľom hneď niekoľkých ocenení: "Najlepší produkt 2018" v kategórii nealkoholické víno či držiteľ Zlatej hviezdy od International Taste and Quality Institute 2019.

Dodatočné parametre

Kategória: Nealkoholické vína
Objem: 3x750ml + 3x700ml
Obsah alkoholu: 0,0 %
Hmotnosť balenia (kg): 9