Velký Ochutnávkový Set

2 hodnotenia
€38,59 / balenie €33,56 bez DPH
Už čoskoro

Vo veľkom ochutnávkovom sete ponúkame biele, červené, ružové a šumivé nealkoholické víno Night Orient. Pridali sme tiež nealkoholický koktejl, aby váš zážitok z nealkoholických nápojov bol čo najpestrejší. Prajete si nealkoholické víno, ale neviete aké? Objednajte si rozšírený set a zistite, aké je pre vás to pravé. 

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie obsahuje Night Orient Chardonnay, Merlot, Tempranillo, šumivé Rosé a Classic Sparkling. Vedľa nich má svoje miesto aj Spritz z rady Night Orient Cocktails.

Night Orient Chardonnay

Night Orient Chardonnay je biele suché víno, vytvorené z variácie zlatého hrozna. Víno sa otvára s vôňou zrelej marhule po boku s kvetinami. Chardonnay sa dá skvelo kombinovať s bielym mäsom, rybami a morskými plodmi. 

Night Orient Merlot

Merlot je nealkoholické červené víno s nádhernou rubínovo červenou farbou. Merlot má širokou škálu aróm červeného a čierneho ovocia ako sú jahody, fialky alebo čierna ríbezľa. Dá sa kombinovať s akýmkoľvek chodom, najlepšie s mäsom a omáčkou.

Night Orient Tempranillo

Tempranillo je nealkoholické ružové víno vyrábané zo španielskeho hrozna typu Tempranillo. Jeho príchuť je ľahko exotická. Môžeme cítiť mango, marakuju alebo  červené plody. Toto svieže víno si môžete vychutnať ako nealkoholický aperitív k ľahkým jedlám.

Night Orient Rosé Sparkling

Pôvabná lososovo ružová farba šumivého vína Night Orient Rose Sparkling naznačuje elegantný a ľahký slávnostný nápoj. Vyznačuje sa tancom bubliniek na jazyku a dominantnou arómou ruže, broskyne, hrušky a citrusu. Toto víno si môžete vychutnať samotné, alebo ako ideálny doprovod k sladkému aj slanému predjedlu, či dezertu.

Night Orient Classic Sparkling

Night Orient Classic je šumivé víno s mnohými chuťami. Zo začiatku môžete cítiť ovocnú a citrusovú arómu s jemnou vôňou marhúľ. Na podnebí je jemné a ľahko ovocné. To z neho robí ideálny nealkoholický aperitív, ktorý si môžete vychutnať i k predjedlám a dezertom. 

Night Orient Cocktail Spritz

Hovorí sa, že pôvodný Spritz bol vytvoreny rakúskými vojakmi, ktorí si mysleli, že talianske vína majú viac alkoholu, než ich. Naša nealkoholická verzia Spritzu ponúka podobnosť horkosti a chuti ako pôvodný recept na báze alkoholu. Užite si dobre chladený mocktail s priateľmi alebo rodinou!

 

Night Orient je držiteľom hneď niekoľkých ocenení: "Najlepší produkt 2018" v kategórii nealkoholické víno či držiteľ Zlatej hviezdy od International Taste and Quality Institute 2019.

Dodatočné parametre

Kategória: Nealkoholické vína
Objem: 6x750 ml
Obsah alkoholu: 0,0 %
Hmotnosť balenia (kg): 8